[VIDEO] Liga nacija: Srbija remijem u Rumunjskoj ostala vodeća, Rusija srušila Tursku

Popodnevne utakmice su iza nas.

Odigrane su popodnevne utakmice Lige nacija, u kojima smo vidjeli dva velika derbija.

U Ligi B sastali su se Rusija i Turska, a na Fisht Stadium u Sochiju bolja je bila Rusija s 2:0. Poveli su domaćini golom Romana Neustadtera, koji je u 20. minuti nakon kornera zabio za prednost, da bi u 78. minuti Golovin pronašao Denysa Cherysheva prizemnim centaršutem, a bivši igrač Reala postavio konačnih 2:0.

Arena Nationala u Bukureštu ugostila je reprezentacije Rumunjske i Srbije u Ligi C, a naši susjedi remizirali su bez pogodaka. Najbolju priliku u prvom dijelu imao je Dušan Tadić, koji je u 45. minuti pucao preko gola iz kaznenog udarca, a prethodno je Gabriel Tamas zaradio crveni karton. Rumunji su imali svega četiri udarca, dok je Srbija uputila njih 16, no nije uspjela postići gol. Ipak, ostala je na vrhu ljestvice.

Odigrane su i dvije utakmice Lige D u kojima smo vidjeli dva remija. S identičnih 1:1 završile su utakmice između Azerbajdžana i Malte, kao i Farskih Otoka i Kosova.