[VIDEO] Liga prvaka: Drama u Madridu, Bayern na gol do osiguranja produžetaka

Odličan nogomet gledamo na Santiago Bernabeu.

Finale prije finala, kako brojni mediji javljaju, upravo je došlo na polovicu puta. Na Santiago Bernabeu igraju Real Madrid i minhenski Bayern, a pobjednik dvoboja osigurat će finale Lige prvaka.

Trenutni rezultat na poluvremenu je 1:1, a Bavarci su poveli već u trećoj minuti. Nakon jednog centaršuta Sergio Ramos loše je reagirao u kaznenom prostoru, a na nju je natrčao Joshua Kimmich i zabio za 1:0. Upravo ovaj desni bek bio je strijelac i prvog pogotka na Allianz Areni.

Ipak, samo osam minuta kasnije Kraljevski klub je izjednačio. Marcelo je s lijeve strane centrirao, a Karim Benzema pobjegao Davidu Alabi i glavom izjednačio. Obje momčadi imale su pokoju priliku do kraja prvog dijela, no ostalo je 1:1.

Vrijedi spomenuti da za Real Luka Modrić i Mateo Kovačić igraju od prve minute te da nas zasigurno očekuje spektakularno drugo poluvrijeme, s obzirom da Bayern mora postići minimalno jedan gol kako bi ušao u produžetke.