[VIDEO] Liga prvaka: Navijač ušao u teren i zaustavio Ronalda u postizanju pogotka!

Pogledajte trenutak koji je većini ljudi promaknuo.

Iako je madridski Real osvojio Ligu prvaka po treći uzastopni put ove sezone pobjedom nad Liverpoolom od 3:1, jedna situacija sa samog kraja utakmice vjerojatno je za mnoge ostala nezapažena.

Naime, igrala se treća, posljednja minuta sudačke nadoknade, a Cristiano Ronaldo jurio je prema golu. Dotada neprepoznatljiv Portugalac, kojeg se nije vidjelo na terenu, ponovno je htio ispasti junak zabivši potpuno nebitan gol, baš kao što je to učinio Atletico Madridu u finalu 2014. godine (4:1, gol za 4:1 iz kaznenog udarca u 120. minuti op.a.).

No, njegove snove uništio je jedan navijač, koji je utrčao u teren u trenutku njegove akcije i pokušao ga zaustaviti u namjeri postizanja pogotka. Na teren su ušla dva zaštitara, a srbijanski sudac Milorad Mažić zaustavio je utakmicu.

A Ronaldo? On je u svom stilu bjesnio, očajavao i mahnito mahao rukama, kao da bi njegov gol donio odluku u, ionako već riješenom finalu.