[VIDEO] Liga prvaka: Subašićevom Monacu samo bod u Istanbulu

U prvoj utakmici četvrtog kola skupine G najelitnijeg klupskog nogometnog natjecanja, Lige prvaka, Monaco je gostovao na Vodafone Areni u Istanbulu i remizirao 1:1, čime je šanse za prolaz u osminu finala sveo na minimum.

Na prvu priliku čekali smo se do 15. minute kad je Tielemansov pokušaj glavom išao ravno u ruke Fabricija. U dosta čvrstoj utakmici gosti su ostali bez Lemara zbog ozljede već u 26. minuti te je u igru ušao Stevan Jovetić. Šest minuta kasnije Lopez je pucao visoko preko gola, a istom igraču Fabricio je obranio udarac u 39. minuti. Ricardo Quaresma uputio je prvi udarac domaćih tek u 40. minuti, no naš Danijel Subašić bio je spreman. I kad su svi očekivali kraj prvog dijela, u prvoj minuti sudačke nadoknade Joao Moutinho je uposlio Rony Lopesa, koji s 20 metara uz samu stativu zabija za vodstvo Kneževa i postiže svoj prvi gol u Ligi prvaka u karijeri.

Međutim, puno bolju igru Turaka vidjeli smo u nastavku, koja je rezultirala izjednačenjem već u 54. minuti. Jorge je napravio prekršaj nad Quaresmom, a Talijan Paolo Tagliavento pokazao je na bijelu točku. Siguran izvođač bio je Cenk Tosun i izjednačio. Samo pet minuta kasnije Babel je uposlio Quaresmu, koji zamalo puca preko gola, a na drugoj strani Raggi je s nekoliko metara pucao preko gola.

Devet minuta prije kraja Tosun je iz daljine pucao visoko preko gola, a Carrillov udarac dvije minute prije kraja Fabricio je uspješno obranio te je susret završio bez pobjednika, 1:1.