[VIDEO] Liga prvaka: Pogledajte sve sudačke pogreške koje su pogurale Real u polufinale

U večerašnjoj utakmici četvrtfinala Lige prvaka Real Madrid je uz i više nego očitu sudačku pomoć prošao u polufinale izbacivši Bayern nakon produžetaka 4:2. Dvojac Casemiro-Vidal definitivno je prednjačio s grubostima na terenu, no očito je da su Kraljevi ove sezone povlašteni od strane Uefe, ne bi li postala prva momčad, koja je obranila ovaj naslov.

Prije svega, mađarski sudac Viktor Kassai nije isključio Casemira i to u dva navrata. Mađar Brazilcu nije pokazao drugi žuti karton u dvije situacije, a pogotovo je sporna ona iz 71. minute, u kojoj je strašnim startom napravio prekršaj nad Robbenom.

Također, samo deset minuta kasnije Asensio je doslovno pao kao pokošen u duelu s Vidalom, na što je Kassai nasjeo i pokazao Čileancu crveni karton.

Ronaldovog pogotka za izjednačenje uopće nije trebalo biti. Portugalac se nalazio minimalno metar iza zadnje linije obrane Bavaraca i gotovo je nevjerojatno da pomoćni sudac to nije uočio.

A i treći Ronaldov gol, onaj za vodstvo od 3:2, također je postignut iz zaleđa. Ovaj put Marcelo je prizemno centrirao, a Ronaldo ponovno bio u nedozvoljenoj poziciji.

Prema svemu sudeći, Kraljevi su još jednom, kao i tijekom velikog dijela sezone, dobili sudački poguranac od strane sudaca.