[VIDEO] Liga prvaka: Unatoč igraču manje Lokosi prokockali pobjedu

Lokomotivini klinci mogli su do pobjede, no u 82. minuti jedanaesterac nije realizirao Skansi.

Mladi nogometaši Lokomotive remizirali su u prvoj utakmici drugog kola kvalifikacija Lige prvaka mladih protiv Željezničara u Zagrebu rezultatom 1:1.

Do vodstva je u 42. minuti došla gostujuća momčad koju je u prednost doveo Baširević. Na poluvremenu je trener Lokosa Jerko Leko napravio ključan potez uvevši Vranjkovića koji je u 74. minuti poravnao na 1:1.

Samo četiri minute kasnije isti igrač se prometnuo u tragičara zaradivši drugi žuti karton, no bez obzira na igrača manje, Lokomotiva je do pobjede mogla u 82. minuti.

Sudac je pokazao na bijelu točku, a najstrožu kaznu za Lokomotivu nije realizirao Skansi. Uzvratni susret igra se 22. studenog u Sarajevu.

Prije međusobnog susreta, Lokomotiva je izbacila Dinamo iz Bukurešta, dok je Željezničar bio bolji od Ludogoretsa.