[VIDEO] Liga prvaka (Ž): Slavia iz Praga šokirala Rosengård i došla na korak do četvrtfinala!

Veliko iznenađenje u Švedskoj.

Odigrana je i jedina današnja utakmica osmine finala Lige prvaka za žene u kojima smo vidjeli veliku senzaciju. Slavia iz Praga u Švedskoj je s 3:2 pobijedila Rosengård.

Povele su Čehinje golom Pincove iz 14. minute, da bi Lisa-Marie Utland samo osam minuta kasnije izjednačila. Do novog vodstva gošće dolaze preko Kožarove u 37. minuti, no Njemica Anja Mittag u 52. minuti vraća stvari u egal. Ipak, samo pet minuta kasnije Petra Divišova donosi pobjedu od 3:2, s kojom Čehinje idu na uzvrat.