[VIDEO] Ligue 1: Bašić s Bordeauxom iznenađujuće poražen, Ćaleta-Car i Marseille skočili na četvrto mjesto

Odigrane su nedjeljne utakmice.

Tri današnje utakmice desetog kola francuske Ligue 1 su iza nas, a vidjeli smo dosta iznenađenja.

Montpellier je šokirao Bordeaux i svladao ga 2:0. Poveli su domaćini golom Labordea već u 17. minuti, da bi Delort iz kaznenog udarca potvrdio pobjedu. Toma Bašić za goste je u igru ušao u 74. minuti.

U derbiju kola Nice su poražene na domaćem terenu od Marseillea 1:0. Gol vrijedan tri boda i skoka na četvrto mjesto postigao je Sanson u 42. minuti, dok je Duje Ćaleta-Car u igru ušao u 78. minuti.

Vrijedi spomenuti kako je u ranije odigranom susretu Saint Etienne remizirao s Rennesom 1:1.