[VIDEO] Ligue 1: Bez Subašića jednostavno ne ide! Monaco primio i 11. gol u sezoni i pao u zonu ispadanja!

Kneževi igraju sve gore i gore.

Odigrana je prva utakmica osmog kola francuske Ligue 1 u kojoj je Monaco gostovao kod Saint Etiennea i ponovno izgubio, završilo je 2:0.

Wahbi Khazri nakon odlične okomite lopte Selnaesa četiri minute prije kraja prvog dijela doveo je domaćina u prednost, da bi isti igrač na asistenciju M’Vile u 54. minuti potvrdio pobjedu i gurnuo Saint Etienne na drugo mjesto prvenstvene ljestvice.

Danijel Subašić zbog ozljede i dalje ne brani za Kneževe, koji su u osam kola primili i 11. gol ove sezone te se nalaze na 18. mjestu sa svega šest bodova, a ukoliko Nantes pobijedi u svojoj sutrašnjoj utakmici, Monaco će pasti na pretposljednju poziciju.