[VIDEO] Ligue 1: Lyon i Marseille pobjedama skočili na drugo i treće mjesto

Favoriti su bili sigurni.

Šest današnjih utakmica sedmog kola francuske Ligue 1 su iza nas.

Lyon je upisao uvjerljivu, 3:0 pobjedu nad Dijonom, kojom je skočio na drugo mjesto. Igrač utakmice bio je Moussa Dembele, strijelac dva gola, dok je konačnih 3:0 postavio Terrier.

I Marseille je upisao pobjedu, s 3:2 srušio je Strasbourg. Poveli su gosti pogotkom Lale, no Payet i Sanson preokrenuli su rezultat. Kada se činilo da će domaćini upisati pobjedu, Da Costa je minutu prije kraja zabio za izjednačenje, da bi Valere Germain u 93. minuti zabio za pobjedu Marseillea.

U ostalim utakmicama Amiens i Bordeaux upisali su minimalne pobjede nad Rennesom i Lillom, dok su Caen i Montpellier remizirali 2:2.

Ligue 1, sedmo kolo:

Amiens 2:1 Stade Rennes (Gnahore 51., Gouano 66. / 81. Grenier)

Girondins de Bordeaux 1:0 Losc Lille Metropole (Kamano 7.)

Caen 2:2 Montpellier (Khaoui 10., Bammou 63. / 37. Delort, 51. Le Tallec)

Dijon 0:3 Olympique Lyonnais (16., 19. Dembele, 35. Terrier)

Olympique de Marseille 3:2 Strasbourg (Payet 41. – 11m, Sanson 44., Germain 90+3. / 27. Lala, 89. Da Costa)

Nimes 0:0 EA Guingamp