[VIDEO] Ligue 1: Nice pobijedila Rennes, rapsodija PSG-a protiv Saint Etiennea bez Neymara i Mbappea

Domaćini su pobjedama otvorili peto kolo.

Peto kolo francuske Ligue 1 otvoreno je dvama utakmicama, u kojima smo vidjeli dvije pobjede domaćina.

Nice je s 2:1 bila bolja od Stade Rennesa, iako su gosti poveli. Već u 20. minuti Bourigeaud nije iskoristio najstrožu kaznu, da bi autogol Sarra iz 58. minute donio vodstvo gostima. Međutim, u 77. minuti Maolida je uposlio Saint-Maximina, koji izjednačuje, a isti igrač centrirao je i minutu prije kraja, a Melou zabio za pobjedu.

Paris Saint-Germain je na Parc des Princes bez Neymara deklasirao Saint Etienne 4:0. Poveli su Parižani u 22. minuti kada je Verratti centrirao, a Julian Draxler glavom zabio za vodstvo. Edinson Cavani je u 51. minuti iz kaznenog udarca povisio na 2:0, da bi Argentinac Angel Di Maria u 76. minuti s pet metara zabio za 3:0. Konačan rezultat postavio je Diaby šest minuta prije kraja nakon Cavanijevog prizemnog centaršuta.

Ligue 1, peto kolo:

Nice 2:1 Stade Rennes (Saint-Maximin 77., Melou 89. / 58. – ag Sarr)

Paris Saint-Germain 4:0 Saint Etienne (Draxler 22., Cavani 51. – 11m, Di Maria 76., Diaby 84.)