[VIDEO] Ligue 1: Pavloviću puna minutaža u pobjedi Angersa, Lyonu i Monacu samo bod

Odigrane su subotnje utakmice.

U petom kolu francuske Ligue 1 vidjeli smo i nastup jednog hrvatskog nogometaša.

Riječ je o Mateu Pavloviću, koji je odigrao cijeli susret i zaradio žuti karton u gostujućoj, 3:1 pobjedi Angersa nad Dijonom. Domaćini su poveli pogotkom Saida iz 13. minute, no samo sedam minuta kasnije Bahoken je izjednačio. U 29. minuti Manceau pronalazi Taita, koji preokreće rezultat, da bi Tait devet minuta kasnije upisao asistenciju, a Santamaria postavio konačnih 3:1.

Od ostalih susreta vrijedi izdvojiti remije Lyona i Monaca na gostovanjima kod Caena i Toulousea.

Ligue 1, peto kolo:

Caen 2:2 Olympique Lyonnais (Beauvue 53., Oniangue 73. / 45. Fekir, 89. Mendy)

Amiens 2:3 Losc Lille Metropole (Kurzawa 79., Ghoddos 90+3. / 45.+1, 56., 76. Pepe)

Dijon 1:3 Angers (Said 13. / 20. Bahoken, 29. Tait, 38. Santamaria)

Montpellier 1:1 Strasbourg (Le Tallec 50. / 90+3. Mothiba)

Toulouse 1:1 Monaco (Leya 79. / 57. Tielemans)