[VIDEO] Ligue 1: PSG do pobjede uz dva autogola, Balotelli eurogolom srušio Rennes

Zaključeno je šesto kolo francuske Ligue 1, a PSG je i dalje ostao na vrhu. Na Parku Prinčeva s 2:0 je pobijedio Lyon, a oba pogotka zapravo su bili autogolovi. Prvo je u 75. minuti Lo Celso prizemno centrirao, Edinson Cavani petom pucao, a Marcelo odbio loptu u vlastitu mrežu, prije nego je Morel četiri minute prije kraja nakon udarca Mbappea skrenuo loptu u svoju mrežu. Imali su Parižani i kazneni udarac, kojeg Cavani nije iskoristio, pogodio je gredu i stativu.

Nice je došla do minimalne pobjede u gostima kod Rennesa, a jedini gol pao je u 79. minuti, kada je Mario Balotelli eurogolom donio pobjedu svojoj momčadi. Do minimalne pobjede došao je i Metz, koji je na gostovanju pobijedio Angers 1:0. Pavlović je za domaćina cijeli susret proveo na klupi, a jedini gol pao je u 5. minuti kada je Roux iskoristio centaršut Dossevija i glavom zabio za pobjedu.

N’Jie je samostalno srušio Amiens i odveo Marseille na šesto mjesto. Prvo je u 52. minuti iskoristio centaršut Sakaija i zabio za 1:0, a samo tri minute kasnije nakon asistencije Thauvina petom postavio je konačnih 2:0.