[VIDEO] Ligue 1: PSG do rutinske pobjede nad Nicom, Neymar dvostruki strijelac

Parižani su zadržali stopostotan učinak.

Paris Saint-Germain je u osmom kolu francuske Ligue 1 gostovao kod Nice i upisao novu pobjedu. Završilo je 3:0 pa Parižani i dalje imaju stopostotan učinak, osam pobjeda iz osam kola.

Gosti su u vodstvo došli u 22. minuti. Nkunku je povratnom loptom pronašao Diabyja, koji je uposlio Neymara, a Brazilac eurogolom doveo PSG u prednost. U prvoj minuti nastavka, točnije 42. sekundi, Nkunku je iskoristio odbijanac Mbappea i povisio na 2:0.

Do kraja utakmice Cyprien je za domaćina još zaradio i drugi žuti karton, što je Neymar iskoristio i u sudačkoj nadoknadi postavio konačnih 3:0.