[VIDEO] Ljepotice kakve se rijetko viđaju! Talijan oduševio nogometni svijet

Simone Verdi zabio je dva slobodnjaka na jednoj utakmici i to svaki različitom nogom.

Povremeni talijanski reprezentativac i ofenzivni veznjak Bologne Simone Verdi oduševio je nogometne sladokusce jučerašnjim pogocima na dvoboju protiv Crotonea.

Iako je hrvatski nogometaš Ante Budimir zabio dva pogotka u pobjedi svoje momčadi rezultatom 3:2, Verdi je u roku od osam minuta postigao dva prekrasna pogotka iz slobodnih udaraca o kojima se danas priča na Apeninima.

Prvo je u 38. minuti s nekih 25 metara Verdi postigao pogodak lijevom nogom s desne strane, da bi u prvoj minuti sudačke nadoknade poluvremena još jednom zablistao, ovoga puta s lijeve strane desnom nogom!

Vratar Crotonea Angelo da Costa kod drugog pogotka bio je blizu lopte, dok je prvi gol samo ispratio pogledom. Do sada je upisao dva nastupa za Italiju, a izbornik Giampiero nije ga pozvao na dvoboje dodatnih kvalifikacija za SP 2018. godine protiv Švedske.