[VIDEO] Lovren zaigrao prvi put nakon ozljede pa ispao iz Kupa!

Loš nastup Liverpoola.

Dejan Lovren odigrao je prvu i to cijelu utakmicu za Liverpool nakon ozljede i to u šesnaestini finala Carabao Cupa. No, neće ju pamtiti po dobrome nakon što je izgubio te ispao od Chelseaja s 2:1.

Poveli su Redsi nakon pogreške gostujuće obrane. Iskoristio je to Daniel Sturridge i škaricama u 58. minuti zabio za prednost.

No, u nastavku je Emerson prvo izjednačio u 79. minuti, da bi samo šest minuta kasnije Azpilicueta dodao loptu Edenu Hazardu, koji je nakon briljantnog soloprodora preokrenuo rezultat i odveo Plavce u osminu finala. Mateo Kovačić napustio je igru u 64. minuti.

Vrijedi spomenuti kako su osminu finala izborili Crystal Palace, Burton Albion, Norwich City, Manchester City, Fulham, Bournemouth, Middlesbrough, Leicester City, Blackpool, Derby County, Nottingham Forest, Arsenal, Chelsea, Tottenham i West Ham United, dok ćemo posljednjeg sudionika osmine finala saznati nakon utakmice Evertona i Southamptona 02. listopada.