[VIDEO] LP: Dinamo gubio pa remizirao i izborio treće pretkolo

Modri su prošli dalje.

Zagrebački Dinamo izborio je treće pretkolo Lige prvaka. Modri su došli u Izrael s ogromnom prednošću od 5:0, koju su zadržali i remizirali s Hapoel Beer-Shevom 2:2.

Već u prvoj minuti Nwakaeme je mogao šokirati Modre, no bio je neprecizan, baš kao i Izet Hajrović u petoj minuti za Dinamo. Zagorac je prvu obranu upisao nakon pokušaja Meliksona iz sedme minute, no u 14. minuti Izraelci su poveli. Korner je izveo Bitton, a Ogu zabio za prednost Hapoela.

Mogao je Dinamo izjednačiti u 18. minuti, no Hajrović je ponovno pucao pored gola. Zagorac je potom ponovno obranio udarac Nwakaeme i Meliksona, no ništa nije mogao napraviti u 34. minuti. Melikson je proigrao Mamana, koji povisuje na 2:0, rezultat kojim se otišlo na odmor. Kasnije se ispostavilo da je Stojanović zabio autogol pa mu je pripisan gol.

Ipak, u četvrtoj minuti nastavka Dani Olmo pronašao je Budimira, koji uz pomoć stative spašava Dinamo zabivši toliko željeni gol u gostima.

Tek što se krenulo sa centra, Modri su izjednačili. U 54. minuti Budimir se našao u ulozi asistenta, a Hajrović je izjednačio na 2:2. Budimir, igrač utakmice, izašao je iz igre dvije minute kasnije, a u tragičara se pretvorio Olmo, koji je imao još tri dobre prilike za preokret, no svaki put pucao je pored gola i ostalo je 2:2.