[VIDEO] LP: Kramarić i Džeko s dva gola junaci svojih klubova, Dybala srušio United, Real se opet mučio

Odigrane su i večernje utakmice.

Odigrano je preostalih šest današnjih susreta trećeg kola Lige prvaka i vidjeli smo zanimljive rezultate.

U skupini E vidjeli smo jedan susret u kojemu je Ajax golom Mazraouija pobijedio Benficu 1:0.

Dvije utakmice ponudila je F skupina. Manchester City s uvjerljivih 3:0 je pobijedio Shakhtar. U 30. minuti David Silva je odličnim volejom zabio za prednost Građana, da bi samo pet minuta kasnije Kevin De Bruyne ubacio iz kornera, a Aymeric Laporte glavom u rašlje povisio na 2:0. Nakon odličnog soloprodora Bernardo Silva u 71. minuti postavio je konačnih 3:0.

U istoj skupini Hoffenheim je ugostio Lyon i remizirao 3:3. U 27. minuti Traore je iskoristio domaću pogrešku obrane i zabio za prednost gostiju, no svega šest minuta kasnije Andrej Kramarić je izjednačio. Naš reprezentativac je uz samu stativu donio preokret Nijemcima u 47. minuti, no Ndombele je u 59. minuti vratio stvari u egal. Tada se ukazao Memphis Depay i golom uz pomoć stative donio preokret Lyonu, no Joelinton je u sudačkoj nadoknadi zabio za bod domaćina.

Madridski Real nakon punih pet utakmica bez pobjede konačno je upisao pobjedu. Na Santiago Bernabeu slabašna Viktoria iz Plzena pala je jedva, s minimalnih 2:1. Već u 11. minuti Lucas Vazquez je centrirao, a Karim Benzema nije imao težak zadatak s pet metara glavom zabiti za prednost. U 55. minuti Gareth Bale je nakon brze akcije proigrao Marcela, koji povisuje na 2:0, da bi počasni gol svojim prvijencem u Ligi prvaka zabio Patrik Hrošovsky 11 minuta prije kraja.

U ovoj skupini igrali su i Roma i CSKA, a Vučica je pobijedila 3:0. U 30. minuti nakon odlične, tiki-taka akcije, Lorenzo Pellegrini je centrirao, a Edin Džeko zabio za prednost. Isti igrač iskoristio je i El Shaarawyjev centaršut i povisio na 2:0 dvije minute prije odmora, da bi u 50. minuti odlično spustio loptu glavom za Cengiza Undera, koji volejom zabija za 3:0.

Derbi kola igran je u skupini H u kojoj je Manchester United na Old Traffordu ugostio Juventus i slavio s minimalnih 1:0. Jedini gol pao je u 17. minuti kada je Juan Cuadrado spretno dodao do Paula Dybale, koji donosi pobjedu Staroj dami.

Liga prvaka, treće kolo:

Skupina E

Ajax 1:0 Benfica (Mazraoui 90+2.)

Skupina F

Shakhtar Donetsk 0:3 Manchester City (30. D. Silva, 35. Laporte, 71. B. Silva)

Hoffenheim 3:3 Olympique de Lyonnais (Kramarić 33., 47., Joelinton 90+2. / 27. Traore, 59. Ndombele, 67. Depay)