[VIDEO] LP: Lovren se hvatao za glavu, pogledajte pogrešku koja može odvesti Romu u finale!

Nevjerojatnu pogrešku napravio je hrvatski stoper.

Liverpool je sinoć na Anfieldu deklasirao Romu 5:2 te tako došao na korak do plasmana u finale Lige prvaka. Pobjeda je mogla biti i uvjerljivija da nije bilo Dejana Lovrena.

Kako, pitate se? Vrlo jednostavno. Naime, rezultat na semaforu bio je 5:0 i sve što su Redsi trebali napraviti bilo je zadržati loptu i smireno privesti susret kraju. Međutim, u 81. minuti Radja Nainggolan poslao je jednu loptu u kazneni prostor, a hrvatski reprezentativni stoper krivo procijenio let lopte.

U potpunosti je promašio loptu, koja je pala točno na prsa Edina Džeke, a napadač BiH takve prilike ne propušta. Izašao je sam pred Kariusa i s lakoćom ga matirao za 5:1. Rezultiralo je to pomutnjom u obrani Redsa pa su samo četiri minute kasnije primili i još jedan gol. Rukom je u svom kaznenom prostoru igrao Milner, a Diego Perotti s bijele točke postavio konačnih 5:2.

S obzirom da je Vučica uspjela nadoknaditi tri gola zaostatka protiv Barcelone u četvrtini finala, Dejan Lovren je ovim propustom možebitno i izbacio svoju momčad iz natjecanja. Uzvratni susret na rasporedu je 02. svibnja.