[VIDEO] LP: Makedonci izbacili dva naša nogometaša, Trnava šokirala Legiju uz crveni Antolića

Poznati su prvi sudionici trećeg pretkola.

Odigrane su i preostale dvije današnje uzvratne utakmice drugog pretkola Lige prvaka te smo saznali dva nova sudionika trećeg pretkola.

U utakmici između moldavskog Sheriffa i makedonske Shkendije nije bilo pogodaka pa su Makedonci prošli dalje zahvaljujući pobjedi od 1:0 iz prve utakmice. To bi značilo da su oba naša nogometaša ispala, Mikulić, koji je cijelu utakmicu odgledao s klupe i Palić, koji je odigrao cijeli susret.

Pogodak Astiza iz 63. minute nije bio dovoljan da se varšavska Legia plasira u treće pretkolo, s obzirom da je Spartak iz Trnave u prvoj utakmici pobijedio 2:0. Domagoj Antolić tako je ispao iz Europe odigravši do 85. minute kada je zaradio žuti karton, dok je Dangubić za Slovake ostao na klupi.

Vrijedi spomenuti i kako je pogotkom Konatea iz 82. minute Pyunik Yerevan upisao minimalnu, 1:0 pobjedu protiv Tobola te izborio treće pretkolo Europske lige.

Liga prvaka, drugo pretkolo, uzvrati:

Sheriff (MOL) 0:0 Shkendija (MAK) – Ukupni rezultat 0:1

Spartak Trnava (SVK) 0:1 Legia Warszawa (POLJ) (63. Astiz) – Ukupni rezultat 2:1

Europska liga, drugo pretkolo, uzvrat:

Pyunik Yerevan (ARM) 1:0 Tobol Kostanay (KAZ) (Konate 82.) – Ukupni rezultat 2:2