[VIDEO] LP: Mandžo zabio za pobjedu Juvea, Krama zabio prekrasan lob

Sedam od osam klubova osiguralo je prolaz u skupinama E,F,G i H.

Nastavlja se fantastična forma dvojice hrvatskih napadača koji su se opet upisali u listu strijelaca.

Mario Mandžukić zabio je nakon asistencije Cristiana Ronalda jedini pogodak na utakmici između Juventusa i Valencije. Mandži je ovo treća utakmica u nizu u kojoj je postigao pogodak, zabio je na gostovanju u Milanu i prošlog vikenda protiv SPAL-a. Ovom pobjedom Juventus je osigurao prolazak u osminu finala.

Andrej Kramarić ima još impresivniji niz od Mandže. Napadaču Hoffenheima ovo je peta utakmica u nizu u kojoj se upisao u strijelce. Sakhtar je poveo golovima Ismailyja i Taisona, Kramarić je smanjio rezultat, a Zuber pet minuta prije poluvremena izjednačio. Ipak u junaka se promaknuo Taison drugim golom u sudačkoj nadoknadi.

Roma je na Olimpicu izgubila od Real Madrida 2:0. Ante Ćorić debitirao je za Vučicu u Ligi prvaka, ušao je u 64. minuti umjesto N’Zonzija. Real je slavio golovima Balea i Lucasa, a Luka Modrić igrao je do 81. minute.

Bayern našeg bivšeg izbornika Nike Kovača pomeo je Benficu s laganih 5:1. Robben i Lewandowski postigli su po dva pogotka, a u strijelce se upisao i veteran Ribery. Gelson Fernandez postigao je pogodak za Benficu, a Filip Krovinović gledao je susret s klupe.

U ostalim susretima gdje nije bilo naših predstavnika Lyon je remizirao na Gerlandu protiv Manchester Cityja. Cornet je doveo Lavove u vodstvo, Laporte izjednačio, a samo devet minuta prije kraja Cornet drugim golom donosi novu prednost Lyonu.  Samo dvije minute kasnije poništio ju je Aguero. Drugi klub iz Manchestera, United golom Fellainija u 91. minuti savladao je Young Boyse i osigurao prolaz.