[VIDEO] LP: Mandžukić s dva gola odveo Juventus na odmor s vodstvom od 2:0!

Kraljevi su na rubu eliminacije.

Kakvo ludilo na Santiago Bernabeu! Juventus protiv madridskog Reala na poluvremenu vodi 2:0. Već u 76. sekundi utakmice šok za Kraljeve. Douglas Costa oduzeo je loptu Casemiru na sredini terena i uposlio Khediru, a bivši Realovac centaršutem pronalazi Marija Mandžukića, koji glavom donosi vodstvo Staroj dami.

Kao da to nije bilo dovoljno, u 37. minuti Khedira je ponovno započeo akciju i dodao do Lichtsteinera, koji je centrirao, a Mario Mandžukić glavom svojim drugim golom na utakmici povisio na 2:0.

Doduše, imali su Kraljevi nekoliko prilika preko Ronalda i BaleaIscov gol opravdano je poništen zbog zaleđa, a Ronaldo je ponovno tražio kazneni udarac u posljednjim sekundama prvog dijela, no gosti su na pragu velike senzacije.