[VIDEO] LP: PSV remizirao s Tottenhamom, Letica s Bruggeom oduzeo bod Monacu!

Odigrane su prve dvije današnje utakmice.

Popodnevne utakmice trećeg kola Lige prvaka su iza nas i ponovno favoriti nisu pobijedili.

U skupini A na Jan Breydelstadion u Bruggesu Club Brugge je ugostio Monaco i remizirao 1:1. Poveli su Kneževi u 32. minuti. Aleksandr Golovin je pronašao Syllu, koji zabija za prednost, no samo sedam minuta kasnije Wesley odličnim golom izjednačuje i donosi bod svojoj momčadi. Karlo Letica branio je cijeli susret, dok Matej Mitrović nije ulazio u igru.

PSV i Tottenham igrali su na PSV Stadionu u Eindhovenu u skupini B i remizirali 2:2. Nizozemci su poveli nakon brze polukontre u kojoj je Hirving Lozano izašao sam pred golmana i došao u vodstvo. Međutim, samo devet minuta kasnije Lucas je iskoristio upošljavanje Trippiera i izjednačio, da bi Christian Eriksen u desetoj minuti nastavka centrirao, a Harry Kane glavom preokrenuo rezultat. Ipak, nakon što je Hugo Lloris zaradio crveni karton, tri minute prije kraja Luuk de Jong donio je bod domaćinu.

Liga prvaka, treće kolo:

Skupina A

Club Brugge 1:1 Monaco (Wesley 39. / 32. Sylla)

Skupina B

PSV Eindhoven 2:2 Tottenham Hotspur (Lozano 30., de Jong 87. / 39. Lucas, 55. Kane)