[VIDEO] Luda noć u NBA-u: Curry utišao Boston, Westbrook Pistonse, a Bogdanović Hezonju!

NBA je sinoć ponudio pregršt zanimljivih događanja.

Krenimo odhrvatskoga okršaja – Indiana Pacersi su s 114-112 uzeli skalp Orlandu Magicu koji može samo žaliti za tom pobjedom s obzirom da s na poluvremenu vodili s velikih +21. Što se tiče učinka naših, Bojan Bogdanović je susret završio s 9 koševa, kao i Mario Hezonja, ali član Orlanda je tome još pridodao i 4 skoka. Titulu najbolje strijelca susreta je uzeo Victor Oladipo s 24 postignuta koša.

Od ostalih odigranih utakmica svakako treba spomenuti sudar Golden Statea i Bostona iz kojeg je sretnija izašla družina Stephena Currya s rezultatom 105-109. Pogotovo je sretan izašao Stephen Curry koji je susret završio s 49 koševa. U tih 49 koševa ugradio je čak osam trica na što Kelti jednostavno nisu imali odgovora. Istina, Kyrie Irving je ubacio svojih 37 koševa, ali nakon prvoga poluvremena koje je pripalo domaćinu, sve je krenulo nizbrdo po Kelte.

Za kraj spomenimo još jedan ludi učinak Russella Westbrooka. Playmaker Oklahome je u susretu protiv oslabljenog Detroita uspio doći do 31 koša, 11 skokova te 13 asistencija.