Fantastičnu utakmicu gledamo na Vicente Calderonu. Polufinalni dvoboj Lige prvaka između Atletico Madrida i Real Madrida. Atletico je na predah otišao s prednošću od 2:1, ali zbog poraza u gostima 3:0, sada ima trebaju još tri pogotka za prolaz u finale Lige prvaka, uz uvjet da Real ne postigne pogodak.

Strašan pritisak Atletica od početka utakmice nagrađen je pogotkom u 12. minuti, Saul je u skoku bio najviši i sjajno pogodio za 1:0.

Saul Niguez Goal – Atletico Madrid 1-0 Real… by lifefoot

Samo tri minute kasnije, na semaforu je pisalo 2:0, Varane je srušio Torresa, a sudac Cakir odmah je pokazao na bijelu točku, Griezmann  je uz malo sreće zabio za 2:0.

gsydvjkyajgkdyjkgdsjkyjk by footballgoalshow

Pred kraj prvog dijela, Isco spašava Real, fantastični Španjolac u zadnje vrijeme igra u sjajnoj formi, a večeras je pogodio za 2:1, i još više smanjio Atleticu šanse za prolaz u finale.

Goal Iscccccooiiiiii 2-1 by egzonaramushi21