[VIDEO] Majerov gol iz kornera nije bio dovoljan za pobjedu Lokomotive

Osijek je upisao čak 13 remija ove sezone u Prvoj HNL.

U zaostalom susretu 23. kola Prve HNL Lokomotiva i Osijek remizirali su u Kranjčevićevoj rezultatom 1:1. Nakon odlične predstave protiv Slaven Belupa proteklog vikenda, Bijelo – plavi su upisali novi remi, već 13. ove sezone, a četvrti u posljednjih pet susreta.

LOKOMOTIVA – OSIJEK  1:1

Strijelci: 1-0 Majer (39′), 1-1 Milović (45′)

Lokomotiva: Hendija, Kolinger, Majstorović, Datković, Karačić, Šunjić, Burić, Krajinović, Majer, Kastrati (od 89′ Barić), Radonjić (od 91′ Babić), trener: Goran Tomić.

Osijek: Malenica, Škorić, Milović, Šorša, Barišić, Mioč, Mudražija (od 72′ Ejupi), Pilj (od 61′ Hajradinović), Grezda (od 35′ Bočkaj), Grgić, Marić, trener: Zoran Zekić.

Lokosi su došli u vodstvo u 39. minuti preko Lovre Majera koji je pogodio direktno iz udarca iz kuta. Majer je nabacio loptu pred vrata, a Malenica je loše reagirao i gurnio svoju ekipu u zaostatak.

Osijek je prije odlaska na odmor uspio izjednačiti preko Gorana Milovića koji je nogom skrenio centaršut Petra Bočkaja u gol. Bočkaj je bio suspendiran od strane trenera Zorana Zekića zbog nesportskog života, a netom prije utakmice dobio je pomilovanje, a u igru je ušao u 35. minuti umjesto ozlijeđenog Erosa Grezde.

U samoj završnici utakmice i jedni i drugi mogli su doći do pobjede. Prvo je Mirko Marić za Osijek pucao glavom pored gola, a kasnije se Malenica iskupio za prvi gol i zaustavio pokušaj iz blizine Dejana Radonjića.