[VIDEO]: Mandžukić načeo, Ronaldo dokrajčio Rossonere

Higuain je nakon promašenog penala u prvom poluvremenu zaradio crveni karton pred kraj utakmice.

Hrvatski napadač Mario Mandžukić zabio je vodeći pogodak u derbiju 12. kola Serie A u kojemu je Juventusa 2:0 slavio na gostovanju u Milanu.

Stara dama je povela već u osmoj minuti, Alex Sandro je sjajno ubacio pred vrata Milana, a naš centarfor nadskočio Ricarda Rodrigueza i glavom zakucao loptu u Donnaruminu mrežu.

Imao je priliku Milan izjednačiti u završnici prvog dijela, ali donedavni igrač Juvea, Gonzalo Higuain zapucao je jedanaesterac.

Konačni rezultat postavio je Cristiano Ronaldo golom u 81. minuti. Cancelo je iskosa pucao, Donnaruma odbio loptu, a najbrže je reagirao Ronaldo i zakucao za 2:0.

Epitet potpunog tragičara utakmice nakon promašenog penala zaslužio je Higuain u 83. minuti kada je zaslužio crveni karton zbog prigovora sucu.