Mandžukićev prvijenac za Juve

Pogotkom u 90. minuti Mandžukić je donio pobjedu Juventusu u prijateljskom ogledu s Lechijom.

Mario Mandžukić postigao je svoj prvi pogodak u dresu Juventusa. U prijateljskoj utakmici protiv poljske Lechije zabio je za pobjedu u 90. minuti.

Protiv novog kluba bivšeg Hajdukovog kapetana Marija Maloče Juventus je poveo već u 4. minuti pogotkom Pogbe. Poljacima je izjednačenje u 82. minuti donio Bakša, a pitanje pobjednika rješava Mandžukić u 90. minuti odlično snašavši u protivničkom 16-ercu.

Mandžukić je u igru ušao u 46. minuti zamijenivši Zazu. Debi u Juventusovom dresu imao je prije četiri dana u prijateljskoj utakmici protiv Borussije Dortmund, kada je Juventus poražen s 2:0.

Mario Maloča igrao je za Lechiju do 64. minute.