NAJNOVIJE VIJESTI

[Video] Mario Hezonja odigrao najbolju utakmicu u NBA ligi!

Mladi hrvatski košarkaš odlično je iskoristio pruženu minutažu zbog ozljede Aarona Gordona.

Mario Hezonja, povremeni hrvatski košarkaški reprezentativac, odigrao je briljantnu utakmicu u porazu njegovog Orlanda kod Detroita. Pistonsi su slavili s 114:110, a mladi hrvatski košarkaš odlično je iskoristio pruženu minutažu zbog ozljede Aarona Gordona.

Hezonja je u porazu svoje momčadi za nešto više od 31 minute ostvario fantastičnih 28 koševa (šut za dva 2/6, šut za tri 8/12), dvije asistencije, šest skokova i tri ukradene lopte.

Mladi Dubrovčanin (22) bio je ujedno i najbolji strijelac na utakmici. Dobru partiju pružili su i Nikola Vučević s ‘double-double’ učinkom (24 koševa, sedam asistencija, 14 skokova) te Jonathon Simmons (23 koša, sedam asistencija, šest skokova), ali to nije bilo dovoljno za pobjedu momčadi s Floride.

Kod domaćina Reggie Bullock postigao je 20 koševa, a još su petorica igrača Detroita upisala dvoznamenkasti broj koševa.

Orlando je na 12. mjestu Istočne Konferencije s omjerom 11-20, dok je Detroit na četvrtom mjestu s omjerom 17-13. Magicsi u sljedećoj utakmici gostuju kod Chicago Bullsa 21. prosinca.