[VIDEO] Mario Hezonja u pobjedi napravio show

Mario Hezonja zakucavanje protiv Mavericksa; screenshot youtube.com

Izvrsnu utakmicu sinoć je odigrao Orlando Magic protiv Dallas Mavericksa. Do 112:89 pobjede Magic su predvodili Gordon (19 poena), Vučević (14 poena) te naš Mario Hezonja s 11 poena, asistencijom i skokom za 15 minuta provedenih u igri. Za poražene je Smith ubacio 13 poena, a Farrell 11.

Air Mario -> Super Mario -> Show Mario

Nekoliko upečatljivih poteza imao je jučer naš Hezonja. Na polovici 3. četvrtine prekrasnim je dodavanjem pronašao Simmonsa, a tu akciju je NBA proglasio potezom večeri.

Još ljepši potez, Mario je izveo na skorom ulasku u posljednju četvrtinu. “Fake” šutom na liniji za tri poena je izbacio obranu Mavericksa i izvrsno zakucao, a njegov potez popraćen je riječima: “A tko drugi bi napravio dunk show – Super Maaaaaaaaaario!”