[VIDEO] Modrić zapečatio pobjedu Reala

Luka je drugu utakmicu zaredom strijelac u La Ligi.

Kapetan hrvatske nogometne reprezentacije, Luka Modrić drugo kolo u nizu upisao se u strijelce. U pobjedi 2:0 Real Madrida protiv Seville na Santiago Bernabeu, Modrić je zabio drugi gol u sudačkoj nadoknadi.

Momčad Santiaga Solarija imala je dominaciju u prvom poluvremenu, ali nije uspjela smjestiti loptu iza leđa vratara Seville Tomasa Vaclika. Hrvatski kapetan i Argentinac Franco Vasquez sudarili su se glavama u 37. minuti, a našem veznjaku pukla je arkada, pa je s povezom nastavio utakmicu.

Nakon brojnih šansi i neuspjelih pokušaja, Kraljevi su poveli u 78. minuti. Casemiro je opalio po golu s 25 metara i milimetarski precizno pogodio lijeve rašlje Vaclikovog gola. Čeh je uspio malo skrenuti loptu, ali samo do grede od koje se odbila u gol.

U trećoj minuti sudačke nadoknade, Modrić je oteo loptu Danielu Carricu koji je bio zadnji igrač, sjurio se u šesnaesterac i rutinski smjestio loptu u bliži kut za potvrdu pobjede.