[VIDEO] Može li gore od ovog? Kopao nos dok je njegova momčad primala gol

Granit Xhaka je razbjesnio navijače Arsenala koji nisu mogli vjerovati igračevoj reakciji u 92. minuti susreta.

Igrala se 92. minuta nedjeljnog susreta između Watforda i Arsenala kada je za pobjedu rezultatom 2:1 pogodio bivši igrač Manchester Uniteda Tom Cleverley.

Imala je momčad Arsenea Wengera vodstvo nakon prvog poluvremena, ali Topnici su u drugom dijelu uspjeli prosuti prednost, a navijače je najviše razbjesnila reakcija veznog igrača Granita Xhake kod pobjedničkog pogotka Watforda.

Švicarac je mirno stajao na rubu kaznenog prostora vlastite momčadi košajući nos (!?) dok je Cleverley mirno poentirao za vodstvo i konačni rezultat utakmice.

Xhaka je odmah postao viralni hit, ali više od same ljutnje, Arsenalove navijače je začudila reakcija skupo plaćenog pojačanja koje je prošlog ljeta stiglo iz Borussije (M).