[VIDEO] Nakon što je prije nekoliko dana Zubac ostvario učinak karijere, sinoć je to pošlo za rukom Žižiću

Žižić i Zubac ostvarili su career high ovaj tjedan.

Odlične partije na NBA parketima pružaju mladi hrvatski centri u posljednje vrijeme. Prije nekoliko dana Ivica Zubac je ostvario najbolji učinak u karijeri, a sinoć je svoj najbolji učinak ostvario drugi hrvatski centar.

Cleveland Cavaliersi poraženi su na gostovanju kod Denvera rezultatom 124:102, a odličnu utakmicu odigrao je Ante Žižić. Za 30 minuta provedenih na parketu, Žiža je ubacio 23 koša i uhvatio šest skokova. Imao je vrlo dobrih 9/12 iz igre uz 5/6 slobodna bacanja.

LA Lakersi su poraženi nakon produžetaka od Houstona rezultatom 138:134. James Harden je još jednom ostvario strašan učinak od 48 koševa, od toga osam trica. Ivica Zubac je s klupe odradio 21 minuti i zabio 17 koševa uz sedam skokova te asistencijom i blokadom. Bio je Zu besprijekoran sa linije slobodnih bacanja odakle je gađao 9/9.

Pacersi su upisali 30. pobjedu sezone, a u Indianapolisu je pao Dallas 111:99. Bojan Bogdanović je za 33 minute zabio devet koševa uz sedam skokova i asistenciju.

Dragan Bender je dobio dvije minute u garbagge timeu u porazu Phoenixa kod Charlotte 135:115, a za to vrijeme imao je samo jedan neuspješan pokušaj za tri poena.