[VIDEO] NBA: Bogdanović nastavlja briljirati!

Embiidova dobra partija zasjenjena preokretom u drugom poluvremenu

Indiana(19-10) je gostavala kod Philladelphia 76ersa(19-11) u dovboju istočne obale. Preokretom u drugom poluvremenu Indiana je došla do svoje devete gostujuće pobjede u sezoni i preskočila Philly u poretku. Rezultat je iznosio 101:113. Bojan Bogdanović u drugom poluvremenu je zabio 3 trice u jako bitnim trenucima i ubilježio je dvije jako lijepe asistencije za svoje suigrače! Završio je sa 18 poena i uhvatio 5 skokova. Šut iz igre mu je bio odličnih 7/13, dok je trice gađao 3/5. Od suigrača treba istaknuti Thadd Younga koji već nekoliko utakmica igra zaista na vrhunskoj razini i Victora Oladipa koji je ubilježio 14 poena i 9 asistencija u drugoj utakmici na parketu poslije ozlijede koljena. Darren Collison je opet skupio velik broj asistencija, čak 10! S druge strane kod Phillya nije ni pomogla velika partija Joela Embiida sa 40 poena i 21 skok (na poluvremenu je imao 28 i 14), dok Jimmy Butler nije igrao ovu utakmicu.

New York Knicksi(9-21) gostovali su u Charlotte(14-14) i pobijedili u produžecima sa 124:126. Mario Hezonja je igrao 12 minuta i upisao 5 poena, 3 skoka, 1 asistenciju, 1 ukradenu sa 2/6 šutom iz igre. Najraspoloženiji igrač u ovom susretu je svakako bio Emanuele Mudiay koji je u produžetku presudio s svojom igrom. Zabio je 34 poena i dodao 8 asistencija, dok je iz igre gađao fantastičnih 14/21! Hornetsi su igrali jako lijepu košarku ali na kraju su upisali poraz. Najbolji u njihovim redovima Nicolas Batum sa 21 poen, 6 skokova i 7 asistencija.

Portland je izvukao veliku pobjedu protiv Toronto Raptorsa, dok je Sacramento bio jako blizu skalpa protiv prošlogodišnjih prvaka Wariorsa. Nikola Jokić je odigrao još jednu veliku partiju sa 24 poena, 15 skokova, 9 asistencija i tri ukradene protiv OKC-a kojeg su predvodili George-Westbrook-Adams ali Nugetsi su bili prejaki.