[VIDEO] NBA: Bogdanović ne staje

Još jedna odlična partija Bogdanovića, ostali rezervirani

14 susreta je sinoć odigrano u najjačoj košarkaškoj ligi svijeta.

Minnesota Timberwolvesi(8-11) gostovali su u Brooklynu kod Netsa(8-12). Pobjeda je pripala Timberwolvesima rezultatom 102:112. Najzaslužniji kod Timberwolvesa su bili Derrick Rose sa 25 poena i Karl Anthony Towns sa 21. Kod Brooklyna su najbolji bili Joe Harris i Spencer Dinwiddie sa po 18 poena. Dario Šarić je odigrao slabiju partiju te je za 16 minuta ubacio samo 3 poena, uhvatio 2 skoka i podijelio jednu asistenciju na 1/4 ukupnom šutu.

New York Knicksi(6-14) su ugostili New Orleans Pelicanse(10-9) i odnijeli pobjedu u ovom susretu sa 114:109 rezultatom. Mario Hezonja je ponovno počeo u startnoj petorci ali zabio je samo 2 poena, uhvatio 3 skoka i ubilježio jednu asistenciju i dvije ukradene za 18  minuta provedenih na parketu. Od njegovih suigrača najzaslužniji su za 6 pobjedu sezone Emmanuel Mudiay sa 27 poena i Allonzo Tier sa 25. Pelicanse je predvodio fantastični Anthony Davis sa double double učinkom od 33 pena i 12 skokova.

Bojan Bogdanović igra najbolju košarku u karijeri! Zabio je 21 poen, te u zadnje 4 utakmice postiže prosječno tih 21 poen na šutu od skoro 65% što je fantastični statistički pokazatelj. Nakon ozljede Oladipa, Bogdanović je preuzeo ulogu vođe ove ekipe Indiane. Indiana Pacersi(11-8) ugostili su San Antonio Spurse(9-9) koji su ih porazili rezultatom 100:111. Najzaslužniji za pobjedu Spursa, bio je LaMarcus Aldridge sa 33 poena i 14 skokova, dok je uz spomenutog Bogdanovića, najkonkretniji bio Sabonis sa 19 poena i 16 skokova.