[VIDEO] NBA: Bojan Bogdanović prolazio kao vrući nož kroz maslac

Indiana Pacersi upisali su i četvrti poraz zaredom, a ovaj put bolji su bili Detroit Pistonsi rezultatom 114:97. Slično kao i u prethodnoj utakmici protiv Pelicansa, Pacersi su kontrolirali igru, držali utakmicu u egalu ali na kraju ipak upisali poraz. Bojan Bogdanović upisao je još jedan dvocifreni učinak za 31 minutu na parketu s 12 poena i sedam skokova čime je ujedno bio i najbolji rebounder” poraženih.

“Kao vrući nož kroz maslac”

Svoju kvalitetu Bogdanović je posebno pokazao na kraju prvog poluvremena kada je s istekom vremena prošao kroz cijelu obranu Pistonsa, a između ostalog i pored Srpskog diva Bobana Marjanovića (devet poena za devet minuta) i preko njega položio za dva poena s istekom vremena.

Dragan Bender odigrao je 26 minuta u 126:115 porazu njegovih Phoenix Sunsa od raspoloženih gostiju s Floride.

Miami Heat je predvodio Slovenac Goran Dragić s 29 poena, devet skokova i 4 asistencije, dok je za poražene Bender ubacio tek pet poena, ulovio dva skoka i jednom asistirao.

Orlando Magic je na krilima Crnogorca Nikole Vučevića (24 poena, pet skokova, četiri krađe) upisao pobjedu protiv New York Knicksa rezultatom 112:99.

Naš Mario Hezonja utakmicu je odgledao s klupe za pričuve, isto kao i Ivica Zubac u 107:96 porazu Los Angeles Lakersa na gostovanju kod Boston Celticsa.