[Video] NBA: Dario Šarić briljirao u porazu 76ersa od Trail Blazersa!

Šiši je bio blizu double-double učinka.

Portland Trail Blazers ugostili su u svom Moda Centru Philadelphiju 76erse i pritom upisali pobjedu 114:110, a odličnu utakmicu odigrao je naš Dario Šarić.

Domaćine je do pobjede vodio C. J. McCollum s 34 koša, četiri asistencije i sedam skokova, dok je kod 76ersa Joel Embiid postigao 29 poena, tri asistencije i devet skokova. Šarić je na parketu proveo malo manje od 34 minuta, a za to vrijeme ostvario je 25 koševa (šut za dva 5/6, šut za tri 5/6), četiri asistencije, devet skokova, dvije ukradene i tri izgubljene lopte.

Orlando Magicsi su u svom Amway Centru ugostili Detroit Pistonse i pritom upisali pobjedu rezultatom 102:89. Momčad s Floride predvodio je razigravač Elfrid Payton s 19 poena, osam asistencija i osam skokova, dok je kod gostiju Tobias Harris ubacio 21 koš. Za domaćine je Mario Hezonja u 18 minuta upisao četiri poena (šut za dva 2/2, šut za tri 0/2), tri skoka, jednu ukradenu i dvije izgubljene lopte.