[VIDEO] NBA: Dobre partije Bogdanovića i Šarića

Irving ispisao povijest u Bostonu

8 Susreta je noćas odigrano u NBA.

Indiana Pacersi(9-6) su ugostili Miami Heat(6-9). Pobjedu je odnio domaćin rezultatom 99:91. Naš Bojan Bogdanović je ubilježio 16 poena i 6 skokova, najbolji u redovima Pacersa Tyrek Evans sa 23 poena i 10 skokova. Miami je u četvrtoj, pet minuta prije kraja gubio deset razlike(90:80), da bi se minutu i pol prije kraja približio na -3, ali dalje od toga nisu mogli. Najbolji kod Miamia Josh Richardson sa 28 poena.

Minnesota Timberwolvesi(7-9) bilježe drugu pobjedu nakon trejda u kojem su došli Dario Šarić i Covington. Pobjedili su na domaćem terenu Portland Trail Blazerse(10-5) s 112:96. Naš Dario je ponovno ušao s klupe i u 27 minuta skupio 9 poena, 7 skokova, 2 asista i po jednu blokadu i ukradenu. Andrew Wiggins je za domaćine zabio 23 poena. Goste je predvodio CJ McCollum sa 18 poena.

Anthony Davis je imao monstuoznu utakmicu u pobjedi protiv New York Knicksa(4-12). Pelicansi(8-7) su pobijedili rezultatom 129:124. Mario Hezonja nije igrao sinoć. Davis je do kraja susreta imao 43 poena i 17 skokova, te bio najbolji u redovima Pelikana. New York je predvodio Tim Hardaway JR sa 30 poena.

Veliku utakmicu je odigrao Kyrie Irving za Boston(9-6). Sa 43 poena i 11 asistencija, postao je tek 4. igrač u bogatoj povijesti Bostona koji je premašio cifre od 40p i 10as u jednoj utakmici. U susretu protiv Toronto Raptorsa(12-4) gledali smo produžetke. Kawhi Leonard je u regularnom dijelu susreta promašio šut za pobjedu Raptorsa. U produžetku Kyrie i ekipa iz Bostona zatvaraju susret u svoju korist rezultatom 123:116. Najbolji kod Bostona je bio spomenuti Irving, dok je Toronto predvodio Leonard sa 31 poenom.