[VIDEO] NBA: Mario Hezonja jurio, zakucavao i blokirao u najboljoj ovosezonskoj utakmici

Orlando Magic, nakon nekoliko lošijih sezona, konačno ima koliko-toliko pristojan ulazak u sezonu, a sve to ponajviše zahvaljujući Aaronu Gordonu koji je nažalost protekle dvije utakmice propustio zbog ozljede. Ipak, izvrsno ga mijenja naš Mario Hezonja koji je u sinoćnjem porazu (106:95) protiv Los Angeles Clippersa ostvario učinak sezone. Drugu utakmicu zaredom kao starter na kraju je završio sa 17 poena, devet skokova, četiri asistencije, jednom krađom i čak tri blokade. U 35 minuta igre pokazao je da ipak još ima onoga košarkaškoga potencijala zbog kojeg su ga mnogi svojevremeno smatrali jednim od najvećih košarkaških nada.

Bilo je tu nekoliko izvrsnih akcija, a posebno upečatljive bile su tri blokade u prvom poluvremenu utakmice, te zakucavanje nakon izvrsne akcije s Vučevićem.

Sinoć je nastupio i Bojan Bogdanović, a njegovi Indiana Pacersi izgubili su na domaćem parketu od Oklahoma City Thundera. Babo je odigrao 36 minuta i uz solidan šut završio utakmicu s 15 poena, četiri skoka, tri asistencije i dvije krađe.

Još jedan poraz Hrvata upisao je Dragan Bender. Njegovi Phoenix Sunsi u tijesnoj utakmici izgubili su od Toronto Raptorsa rezultatom 115:109, a Bender je za 28 minuta ubacio osam poena, ulovio četiri skoka, jednom asistirao i imao jednu blokadu.