[VIDEO] NBA: Novi ‘double-double’ Šarića i odlična utakmica Rudeža

Photo by Jesse D. Garrabrant/NBAE via Getty Images)

Sinoć su u najjačoj ligi svijeta (NBA) nastupila trojica Hrvata, Dario Šarić, Damjan Rudež i Dragan Bender.

Dario je ponovno odigrao odličnu utakmicu te je upisao novi ‘double-double’ učinak. Postigao je 13 koševa, a k tome je dodao i 12 skokova te jednu asistenciju. Njegovi 76ersi su upisali drugu pobjedu sezone. Na domaćem parketu su sa 109:102 bili bolji od Washington Wizardsa te su sad na omjeru 2:9.

Orlando Magic je na svom terenu sa 89:82 bio bolji od New Orleansa. Damjan Rudež je dobio 14 minuta i odlično je iskoristio dobivenu šansu. Zabio je 11 koševa uz šut iz  igre 4/5 i šut za tri 3/4. Tom učinku je dodao i 3 skoka. Drugi naš igrač u ekipi Magica, Mario Hezonja nije dobio šansu.

Dragan Bender je dobio svega dvije minute u porazu Phoenixa kod Denvera. Nuggetsi su bili bolji sa 120:104, a Bender je upisao asistenciju. Nakon ovog poraza Sunsi zauzimaju 13 mjesto Zapadne konferencije s omjerom 3:9.