[VIDEO] NBA: Pobjeda Miami Heat, Šarić skroman

Miami Heat je ušao u sinoćnju utakmicu kao ‘najvrući’ tim u NBA ligi, a definitivno su tako i igrali te došli do svoje 10 uzastopne pobjede. Hassanu Whitesidu (30 poena, 20 skokova) trebalo je samo nekoliko minuta za postaviti snažan ton, što su njegovi suigrači odlično popratili te na kraju 76ersima nanijeli 125:102 poraz u svojoj American Airlines Areni.

“Počelo je nevjerojatnom dominacijom Whitesida“,  rekao je trener Philadelphie Brett Brown. “Bilo je očito da smo došli u dvoranu u kojoj oni igraju izvrsnu košarku, a mi ih nismo mogli zaustaviti.“

Naš Dario Šarić opet je dobio prilika kao član startne petorke. Za 26 minuta na parketu ubacio je 4 poena (šut za dva 1/6, šut za tri 0/3; slobodna bacanja 2/4), ulovio 4 skoka, ukrao 2 lopte te imao 2 izgubljene.