[VIDEO] NBA: Prilika za Hezonju!

U porazu svoje momčadi, Hezonja je upisao prvi start u početnoj petorci

Sinoć je odigrano samo 4 susreta u NBA.

Mario Hezonja je dočekao priliku kod trenera David Fizdalea. New York Knicksi(4-14) su ugostili Portland Trail Blazerse(12-5) i izgubili rezultatom 114:118. Hezonja je počeo u prvoj za Knickse ali nije igrao dobro. U 17 minuta uspio je postići samo jedan koš (1/5 fg, 0/0 3p), zabilježiti 3 skoka i po jednu asistenciju i ukradenu. Loša predstava za mjesto u početnoj petorci ali očekujemo da se super Mario u skladu sa svojim talentom diže u izvedbama. Utakmicu je obilježio Dame Lillard! Iako nije bio najbolji strijelac ekipe ( CJ McCollum 31) postigao je u ključnim trenutcima važne poene, kao i odlučujući step back šut 45 sekundi prije završetka ogleda. Završio je sa zbrojem od 29 poena te 6 skokova i 8 asistencija. Kod New Yorka standardno najkorisniji Tim Hardaway jr sa 32 poena.

Toronto Raptorsi(14-4) su odlučili zaustaviti Magicovu(9-9) mini seriju od tri pobjede. Rezultat 91:93 je otišao u korist gostujuće momčadi i Kanade. Evan Fournier je postigao 22 poena od svojih 27 za Magic u drugom poluvremenu, ali ekipa Raptorsa je igrala dobru kolektivnu obranu predvođenu Kawhi Leaonardom i u posljednji napad ušla sa neriješenim rezultatom. Posljednju šansu na utakmici je imao Danny Green, koji je sa tri metra pogodio šut za pobjedu. Kod Raptorsa najbolji Leonard sa 18, dok kod Magica već spomenuti Fournier sa 27.