[VIDEO] NBA: Šarić odličan u pobjedi Philadelphije

Photo by Jesse D. Garrabrant/NBAE via Getty Images)

Philadelphia Darija Šarića je u svom Wells Fargo Centru pobijedila Phoenix Sunse Dragana Bendera sa 120:105.

76ersi su se nakon prve četvrtine odvojili na 13 koševa razlike te su prednost održavali do kraja utakmice. U jednom trenutku su vodili i 29 razlike (113:84), ali su Sunsi do kraja utakmice uspjeli ublažiti poraz. Odličnu utakmicu za Philadelphiju je odigrao naš Šarić. Dario je za 25 minuta provedenih na parketu potigao 10 koševa, a upisao je i 7 skokova te 5 asistencija. Drugi naš košarkaš Dragan Bender je za Sunse igrao 11 minuta i u tom je razdoblju postigao 2 koša te jedan skok. Philadelphiji je ovo treća uzastopna pobjeda na domaćem terenu te se sad nalaze na omjeru od 3 pobjede i 10 poraza.