[VIDEO] NBA: Uvjerljivi porazi Orlanda i Philadelphije, Steph Curry postavio rekord

Sinoć su u NBA ligi nastupili trojica Hrvata, Dario Šarić, Damjan Rudež  i Mario Hezonja.

Phiadelphia je na svom terenu poražena od Utah Jazza sa 109:84, a Dario je za 23 minute na parketu postigao 4 koša, a uz to je upisao i 2 skoka te dvije asistencije. Philadelphiji je ovo šesti poraz sezone te još čekaju prvu pobjedu.

Orlando Magic je na gostovanju u Chicagu izgubio od Bullsa 112:80. Hezonja je odlično počeo. Do poluvremena je igrao deset minuta i u tom je razdoblju postgao 9 koševa, a tome je dodao i tri skoka te dvije asistencije. U drugom poluvremenu nije bio učinkovit te je utakmicu završio s 9 koševa. Priliku je dobio i Damjan Rudež, ai se za 9 minuta nije uspio upisati u strijelce.

Od ostalih rezultata treba izdvojiti pobjedu Golden State Warriorsa nad New Orleans Pelicansima (116:106) u kojoj je Steph Curry postavio novi NBA rekord. Uspio je ubaciti 13 trica iz 17 pokušaja (prijašni rekord je bio 12 trica).