[VIDEO] NBA: Vrlo dobri učinci naših igrača

Sinoć su nastupili Dario Šarić (Philadelphia 76ers), Bojan Boganović (Brooklyn Nets) i Ivica Zubac (LA Lakers)

Photo by Kent Smith/NBAE via Getty Images)

Hrvatski igrači nastavljaju s dobrim igrama u NBA ligi. Sinoć su nastupili Dario Šarić (Philadelphia 76ers), Bojan Boganović (Brooklyn Nets) i Ivica Zubac (LA Lakers).

Philadelphija Darija Šarića je gostovala kod Charlotte Hornetsa. Iako su vodili na poluvremenu (53:46), 76ersi niu uspjeli doći do prve pobjede. Ključna je bila treća četvrtina koju su izgubili 39:20 te su tako upisali i četvrti poraz ove sezone. Ono što nas veseli je nova dobra utakmica Darija Šarića koji je s 14 koševa i 7 skokova bio najbolji igrač Philadelphije.

Brooklyn Netsi su zahvaljujući odličnom prvom poluvremenu (71:55) savladali Detroit Pistonse. Bojan Bogdanović je postigao 11 koševa, a tome je dodao i 4 skoka i dvije asistencije. Netsima je ovo bila druga pobjeda sezone te su sad na učinku 2:3.

Svoj debi u dresu Lakersa je upisao Ivica Zubac. Utakmicu je počeo kao član prve petorke te je za 18 minuta postigao 6 koševa i 3 skoka. Lakersi su sa 123:116 bili bolji od dosad neporažene momčadi Atlanta Hawksa.