[VIDEO] NBA: Žižić nastavlja oduševljavati

Fenomenalan Steph Curry, Kyrie Irving odlučio pobjednika u derbiju Istočne obale

Cleveland Cavaliersi su upisali još jedan poraz u sezoni, ukupno 36, protiv Portland Trail Blazersa, rezultatom 129:112. Jedina svijetla točka ovog susreta, Ante Žižić koji je upisao 26 minuta igre i za to vrijeme upisao 16 poena i 8 skokova (šut iz igre 5/8, sl.b. 6/7), dok je i upisao jednu asistenciju i dvije blokade. S druge strane Blazerse je predvodio Damian Lillard sa 33 poena, dok ga je pratio Jusuf Nurkić sa svojim prvim triple-doubleom od 10/10/10 dok je još ubilježio 5 blokada.

Kyrie Irving je odigrao nevjerojatno protiv vodeće momčadi lige Toronto Raptorsa i sa 117:108 rezultatom na domaćem terenu predvodio svoju momčad do pobjede. Susret je u posljednjoj četvrtini ušao u neizvjesnu završnicu, ali posljednje dvije minute utakmice Irving igra fenomenalno i odlučuje pobjednika. Utakmicu je završio sa 27 poena i čak 18 asistencija, što mu je osobni rekord. S druge strane Kawhi Leonard je bio na razini sa svojih 33 poena, dok ga je pratio Ibaka sa 22 poena i 10 skokova.

New Orleans Pelicansi su igrali odlično u Oaklandu, te vodili prve tri četvrtine protiv momčadi Golden State Warriorsa. Međutim Steph Curry je bio nevjerojatan u drugom poluvremenu i sa 41 poenom predvodio preokret za 147:140 pobjedu. Uz njega odlični su bili Kevin Durant, sa 30 poena i 15 skokova, te Draymond Green sa 17 poena i 14 asistencija. Anthony Davis igra sjajno u posljednje vrijeme te je sinoć upisao 30 poena i 18 skokova, 7 asistencija, te 3 blokade. Pratio ga je Jrue Holiday sa 25 poena.