[Video] NBA:Porazi naših igrača

Dobre predstave naših reprezentativaca u porazima svojih ekipa

Još jedna noć iza nas, još jedno kolo Američke profesionalne lige za košarkaše iza nas. U noći sa 7 utakmica, dvoboji 76-ersa, Knicksa i Lakersa obilježili su nastupi hrvatskih Košarkaša.

U dvoboju Domaćih Brooklyn Netsa i Philadelphia 76-ersa, domaći su Netsi uvjerljivo odnijeli pobjedu sa 122:97. Kod gostiju iz grada bratske ljubavi najistaknutiji učinak je imao Ben Simmons sa 20p 12sk za 27 min igre, dok je Dario Šarić skupio 13p i 3sk. Najveći problem Philadelphie u ovom susretu protiv raspoloženih Netsa su bile izgubljene lopte, kojih su na kraju izbrojali čak 27! Kod Netsa najbolji igrač je  bio Caris LaVert sa 20p 5sk 2as.

U utakmici Whashington Wizards i New York Knicks, Mario Hezonja je dobio 25 minuta igre. Za to vrijeme je uspio ubaciti 10p i sakupiti 8sk, uz to je uspio još ubilježiti 3as i 3uk za valorizaciju od +11. Mladi Hezonja pokazuje treneru Fizdaleu da je napokon spreman preuzeti svoju rolu u ovoj ekipi Knicksa. Utakmica je prevagnula u korist domaćih Wizardsa sa rezultatom 108:95. Do pobjede Washington je predvodio John Wall sa 26p 7as. Kod New Yorka najkonkretniji je bio Enes Kanter sa 18p 12sk.

U utakmici Lakersa i Raptorsa vidjeli smo pobjedu Toronta. Rezultat je bio 107:121 za goste. U redovima domaćih Lakersa je najbolji bio Kyle Kuzma sa 25p 5sk, dok je kod Reptorsa briljirao Serge Ibaka sa 34p 10sk.  Ivica Zubac je za 11 minuta igre skupio 5p 6sk!

U susretu Phenix Sunsa i Memphis Grizzliesa, Dragan Bender nije nastupio.  Phenix Sunse je do pobjede 102:100 predvodio Devin Booker sa 25p 7as, dok je kod Memphisa najbolji bio Shelvin Mack sa 21p 4as.