[VIDEO] Ne pomaže ni penal u 97. minuti! Juve poražen kod kuće prvi put nakon 2015.

Juventus je u Serie A posljedni put na domaćem terenu poražen 23. kolovoza 2015. godine.

Nogometaši Juventusa upisali su prvi poraz sezone u Serie A i to na domaćem terenu gdje u talijanskom prvenstvu nisu izgubili nevjerojatnu 41 utakmicu u nizu.

U Torinu je slavio Lazio rezultatom 2:1, no nakon prvih 45. minuta ništa nije sugeriralo taj scenarij. U 24. minuti momčad Maxa Allegrija povela je pogotkom Douglasa Coste, no početkom drugoga dijela Ciro Immobile samostalno je srušio Staru damu.

Prvo je u 48. minuti poravnao na 1:1 na asistenciju Luisa Alberta, da bi šest minuta kasnije pogodio iz kaznenog udarca matiravši Gigija Buffona.

Ipak, dobio je Juve priliku za poravnanje rezultata u 97. minuti kada je nakon pregleda snimke dosuđen jedanaesterac koji nije realizirao Paolo Dybala, drugu utakmicu zaredom.

Isto mu nije pošlo za nogom na gostovanju kod Atalante u Bergamu gdje je Juventus također prosuo dva gola prednosti (2:2). Mario Mandžukić za domaće je odigrao cijeli susret.

Juventus i Lazio sada su izjednačeni na drugom mjestu Serie A S 19 bodova i utakmicom više od vodećeg Napolija koji ima dva boda više.