[VIDEO] Nestvarno! Everton zabio 22 gola u prijateljskoj utakmici, Vlašić dodao dva

Karamele su masakrirale protivnika.

Marco Silva postao je novi trener velikog Evertona, koji je prvu prijateljsku utakmicu povodom nadolazeće sezone odigrao protiv austrijskog ATV Irdinga. Razlog pisanja ovog članka je činjenica da su gosti iz Liverpoola upisali nevjerojatnu 22:0 pobjedu!

Kevin Mirallas postigao je četiri gola u razmaku od 11. minuta te pet sveukupno, Cenk Tosun i Oumar Niasse postigli su po četiri, a Ademola Lookman također je dao tri gola. Prvi dio završio je 10:0, a Karamele u nastavku nisu stale. Naprotiv, čak je i Nikola Vlašić dobio priliku i postigao dva gola, a u strijelce su se još upisali i Leighton Baines (1), Holgate (1), Keane (1) i autogol domaćina.