[Video] Nevjerojatna pogreška vratara SAD-a obišla svijet!

Utakmica Portugala i SAD-a završila je remijem (1:1), a utakmicu je obilježio vratar gostiju Ethan Horvath.

Sinoć su nogometne reprezentacije Portugala i Sjedinjenih Američkih Država odigrale prijateljsku utakmicu u Leiriji. Utakmica je završila remijem (1:1), a utakmicu je obilježio vratar gostiju Ethan Horvath.

Amerikanci su poveli protiv domaćina golom Westona McKennieja u 21. minuti, da bi deset minuta kasnije Vitorino Antunes poravnao na, pokazalo se, konačnih 1:1.

Kod izjednačujućeg gola Portugala strašan je gaf napravio rezervni vratar Horvath. Antunes je vjerojatno pokušao ubaciti, a ne zapucati s lijevog boka, ali je lopta otišla ravno prema vrataru. A ovaj umjesto da ju mirno uhvati u ruke, propustio ju je kroz noge u mrežu. Veliki gaf koji je koštao Amerikance pobjede.

Video komičnog gola možete vidjeti od 1:08.